Srpen 2013

Picture of the day 0.1

30. srpna 2013 v 18:20 PICTURE OF THE DAY

...začnu sem občas dávat Picture of the day, občas s Hughem a občas s Robertem, to proto, aby tu něco přibejvalo, pokud nebudou nějáký novinky, nebo nebudu mít čas na velkej článek... XOXO :-)Omluva za nepřítomnost

27. srpna 2013 v 20:26 ABOUT ME
moc se omlouvám, že jsem tu už nějak 7 dní nebyla, ale nebylo to plánovaný :) byla jsem nemocná a pak nám blbnula wi-fi takže bylo o nervy se pokoušet přihlásit a tak podobně, dík za pochopení :-D

Tumblr

Avril Lavigne - Rock N Roll

20. srpna 2013 v 10:12 MUSIC


něco mimo téma...ale takhle bláznivej videoklip jsem už dlouho neviděla :-)
je to nejnovější videoklip od Avril, který vyšel před pár hodinama
písnička je pěkná a Av je taky hustá :-D :-D

Hugh Jackman twitter/instapics

19. srpna 2013 v 12:05 Hugh Jackman/PICTURES

Hugh po delší době na svém twitteru sdílel odkazy na nové fotky na Instagramu :)

Hugh Jackman - článek z Novinky.cz

17. srpna 2013 v 11:21 Hugh Jackman/NEWS
Přestože se vyznamenal v řadě klasických rolí i v muzikálech, hvězdu z něho udělal až nelítostný hrdina z X-Menů, mutant Wolverine. Letos si ho Hugh Jackman zopakoval ve stejnojmenné akční sci-fi už popáté a podíval se s ním do Japonska.


"Líbila se mi představa, že do světa cti, zvyků a tradic vpadne outsider s anarchistickými sklony a začne si v něm razit vlastní cestu. Navíc mě čekal střet se samuraji, o kterých jsem tušil, že mi nakopou zadek, i když nejsou mutanti," přiznává Hugh.

Behind The Scenes of HTChange

16. srpna 2013 v 19:52 Robert Downey Jr./VIDEOS

...jen se chci omluvit, moc nestíhám, takže prosím o pochopení pokud tu teď moc nebudu, díky ;-)

Here's To Change. HTChange.

15. srpna 2013 v 0:15 Robert Downey Jr./NEWS

Tváří nové globální kampaně výrobce mobilů HTC s názvem Change se stal americký herec Robert Downey jr. "Dlouhodobá kreativní kampaň jepostavená na variabilitě akronymu HTC, který si fanoušci značky mohou přetvořit v prakticky cokoliv, třeba Hroši Telefonují Cuketou," uvedlo české zastoupení firmy, která si tak celosvětově připomene 17 let existence.

Po klipu s Downey na YouTube budou spuštěny další části dlouhodobé kampaně, která zahrnuje všechny typy médií. V Česku se první fáze nové marketingové strategie odrazí zejména na internetu, konkrétně sociálních sítích. HTC také nedávno podepsalo několikaletou spolupráci s fotbalovou asociací UEFA.

Angažování známého herce, který se proslavil například snímkem Iron Man, není jen pro pro účely samotných reklam. Herec údajně získal také pravomoci při rozhodování věcí ohledně marketingu, a také se bude moci zapojit do diskuzí ohledně nových produktů, které HTC plánuje.

Prosím o hlas ;-)

13. srpna 2013 v 20:40 ABOUT ME
prosím o hlasy v soutěži SONC TADY
jsem tam jako macula s Robertem Downey Jr.
všem děkuji za hlasy, stačí napsat a oplatím
díky XOXO