Září 2012

Je mi to jedno

30. září 2012 v 22:44 | macula |  TÉMA TÝDNE
Fakticky mi to je jedno! A co vlastně? No nejvíc mi je asi jedno co si kdo pomyslí o tomhle čláku, protože ho píšu jen tak bez přemýšlení...
Dále mi je opravdu jedno co si myslí někdo komu řeknu "Mě je to jedno." Já tuto větu používám poměrně často, nejvíc asi doma. Mamku to vždycky dost vytáčí, když mi položí otázku, nebo chce znát můj názor a já jí odpovím, že je mi to jedno. Ale když mi je to opravdu jedno to jí mám snad lhát? Takže ať si myslí kdo chce co chce, podle mě je odpvěď "Mě je to jedno" taky odpověď jako každá jiná, nemusím mít vždy na něco svůj názor kždy je mi to opravdu jedno. =o)
...teď už se skoro ani nevyznám v tom co jsem napsala :D ale je mi tó jédnóó!!! haha ;) :D
XOXO

lips | Tumblr

Staré, české, vtipné reklamy ;o)

29. září 2012 v 20:00 BLBOSTI
Bobika

Kofola - prastko

Falešní sobi
...nejlepší =o) kdo si aspoň nějákou pamatuje? :D :DI LOVE IT...0.8

28. září 2012 v 21:21 I LOVE IT...
Ina - Foto, Musikk og Hverdag <3 -
New Yorker

Tumblr
Fotografování

nice! your fruit killing skills are remarkable.
Sherlock Holmes


ikonky pro tomato

27. září 2012 v 23:23 | macula
- -

- -

ikonky pro tomato, vyrobila jsem jich víc abys měla na výběr, je to kombinace červené, modré a černé jak si chtěla, snad se ti aspoň nějáká líbí, kdyby ne udělám další =o)

Karikatura = Sherlock Holmes a spol. =o)

27. září 2012 v 21:30 Robert Downey Jr./MOVIES
LOL! Tak z toho jsem měla záchvat smíchu :D :D

Jak uvázat kravatu

27. září 2012 v 17:00 ZAJÍMAVOSTI

...zdá se to jednoduchý, ale mě to prostě nejde, jednou jsem to chvíli uměla, ale rychle jsem to zapoměla
...snad si to teď konečně zapamatuju, je to totiž dobrý umět nejen na vázání kravaty, ale ten "uzel" se dá použít třeba na šále nebo šátku a nevypadá to vůbec špatně...
...zde je návod:


Někdo okopčil celej můj blog?!?!

27. září 2012 v 7:07 | macula |  ABOUT ME
Twl, teď jsem úplnou náhodou narazila na "MŮJ" blog, má skoro stejnou adresu, stejnej dess jakej jsem měla (akorát blbě nastavenej :) a všechny články totálně skopčený všechny v jeden den!!! Stejný rubriky a všechno úplně stejně jak jsem to dřív měla já! No chápete to?!?! Dokonce tam je i moje stará fotka když mi bylo 10! No prostě když jsem to viděla měla jsem šok! Lidská blbost je neomezená fakt že jo! ;o)

Blog najdete TADY!!!

FFFFOUND! | Daniel Nelson - Inspiration: Untitled inspiration

Pocket watch - Moje fotky

26. září 2012 v 18:36 | macula |  MY PHOTOS
MOJE FOTKY
Jelikož zbožňuji kapesní hodinky (jak už jsem sem jednou psala) rozhodla jsem se jedny takové pořídit. No a dneska mi přišly! No a protože jsem blázen (do focení taky) hned jsem uděla pár "uměleckých" fotek, některé bylo nutno upravit (říkala jsem že jsem blázen).
Pokud by se někomu z Vás moje fotky zalíbily kopírujte pouze se ZDROJEM!

Zde je můj výplod bláznivosti:Hachiko: příběh psa

26. září 2012 v 15:38 FILMY
MAXIMÁLNĚ TENTO FILM DOPORUČUJI:
Poster k filmu Hačikó - příběh psa
  • Žánr: rodinný, drama
  • Délka: 93 min
  • Země: USA
  • Rok: 2009
  • Hrají: Richard Gere, Joan Allen, Sarah Roemer, Erick Avari, a další...
  • Děj: Film natočený podle japonského snímku z roku 1987 Hachiko Monogatari se skutečně stal. Richard Gere ztvárnil univerzitního profesora, který se ujme opuštěného psa. Brzy mezi nimi vznikne neuvěřitelné a silné pouto…

Dojemný příběh je americkou adaptací japonského skutečného příběhu, který vypráví o jednom oddaném psovi jménem Hačikó. Tenhle mimořádný pes doprovází svého pána Parkera Wilsona (Richard Gere), univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se tam vrací, aby ho přivítal. Jednoho dne však Parker zemře a na stanici se už nikdy nevrátí. Ovšem Hačikó věrně čeká na stejném místě na svého pána den co den, celých devět let. Legenda o nesmrtelném poutu se traduje v Japonsku dodnes. Legenda o věrné oddanosti psa ke svému pánovi a o tom, jak se i ten nejobyčejnější rituál může stát největším a nejčistším vyznáním lásky.

Tumblr_lwrvbmlubi1r8z06ko1_250_large


Tumblr_m06fiawaip1qfik8to1_500_large